Ako sa naučiť techniky tantra masáží pre osoby s vysokou sexuálnou túžbou

Ako sa naučiť techniky tantra masáží pre osoby s vysokou sexuálnou túžbou

Rozumieť podstate tantra masáží

Rozhodne ste počuli o tantrických masážach. To je technika, ktorá v sebe skrýva oveľa viac, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Jej účelom totiž nie je iba dosiahnuť fyzické uspokojenie, ale aj navodiť stav hlbokej relaxácie a harmonizácie tela a duše. Tantra masáže sú otevorené pre každého bez ohľadu na vek, pohlavie alebo sexuálne skúsenosti a môžu byť krásnym darom pre tých, ktorí majú vysokú sexuálnu túžbu.

Východiskom je pochopenie, že sexuálna energia je základom nášho života. V praxi to znamená, že prekonávame fyzickú hraničnosť a postupne sa otvárame emocionálnym, energetickým a spirituálnym rovinám nášho bytia. To umožňuje veľmi hlboké prežitky, ktoré môžu byť pre niekoho prekvapujúce i vyslobodzujúce.

Pracujte so svojím telom

Naučiť sa tantra masáže znamená naučiť sa prácu s vlastným telom. Nie je to len o tom vedieť aké techniky používať, ale o schopnosti cítiť a vnímať vlastné telo a energiu, ktorá ním prúdi. Každý máme svoje vlastné "mapy" pohlavnej rozkoše, ktoré sú individuálne a menia sa v priebehu života.

Môj Michal má tendenciu zapínať autopilota, keď ide o intímne chvíle. Po rozprávaní o tantrických masážach sa rozhodol skúsiť nový prístup a i keď to bolo zo začiatku trochu nepohodlné, naučil sa, ako vnímať a reagovať na svoje telo a túžby iným spôsobom.

Respekt a dôvera

Kľúčovým prvkom tantra masáže je vzájomný respekt a dôvera. Bez týchto dvoch zložiek sa nedá dosiahnuť skutočné uvoľnenie a otvorenie. Pre prácu s vysokou sexuálnou túžbou je rovnako dôležité budovanie dôvery v seba samého a v partnera (alebo maséra).

Občas, keď chceme niečo dosiahnuť, myslím na Bruno, nášho psa, a jeho nekonečnú dôveru v nás. Je to taký krásny príklad bezpodmienečnej dôvery a lásky. Ak by sme dokázali do vzťahov vložiť aspoň trochu toho, čo Bruno vkladá do svojho vzťahu s nami, boli by sme na veľmi dobrej ceste.

Krok za krokom techniky

Prvým krokom je pripravenosť oboch partnerov. To znamená vstúpiť do procesu s otvorenou myslou a bez predstáv o tom, čo príde. Je dôležité zvoliť správne prostredie, ktoré podporí uvoľnenie a koncentráciu. Ideálne je mierne zatemnená miestnosť s príjemnou teplotou a tichou hudbou.

Techniky tantra masáže sú rôznorodé a zahŕňajú rôzne druhy dotykov, od jemných prstových hladkaní až po intenzívnejšie masáže celého tela. Hlavným cieľom je prebudiť a uvoľniť sexuálnu energiu, ale zaradiť aj iné techniky, ako je dýchanie, vizualizácia alebo meditácia.

Udržiavanie energie

Jednou z najsilnejších techník tantra masáže je práca s dychom. Ide o to naučiť sa, ako ovládať a riadiť svoj dych a tak navodiť a udržiavať sexuálnu energiu. To je mimoriadne účinné pre osoby s vysokou sexuálnou túžbou. Keď sa naučíte riadiť svoj dych a svoju sexuálnu energiu, otvára to úplne nové možnosti pre vaše sexuálne prežívanie.

Môže to byť trochu zložité na začiatku, ale s praxou sa to stáva prirodzenejšie. Pamätajte, že dych je most medzi vašim telom a vašou sexuálnou energiou. Ako sa učíte cítiť tento most a posilňovať ho, môžete dosiahnuť veľmi hlboké relaxačné a extatické stavy.

Priživujte svoju sexuálnu energiu

Ak chcete využiť svoju sexuálnu energiu na maximum, je dôležité naučiť sa, ako ju správne kŕmiť. To znamená žiť zdravý životný štýl, dávať pozor na stravu, robiť pravidelné cvičenie a dostatok spánku. Ale takisto je dôležité zabezpečiť, aby bol váš sexuálny život bohatý a plný rozkoše.

Ako matka to nie je vždy ľahké dosiahnuť, verím mi. Mať na starosti domácnosť, deti, prácu a všetko okolo, môže byť niekedy vyčerpávajúce. Ale vždy si nájdem čas pre seba a pre svoje potreby. Pretože viem, že je dôležité sa starat o seba, aby som mohla byť dobrá mama, žena a človek.

Nebojte sa experimentovať

Nakoniec, ale nielen v neposlednom rade, nebojte sa experimentovať. Tantrické masáže sú o otvorenosti, hravosti a objavovaní nových možností. Takže buďte zvedaví, skúšajte rôzne techniky a pozorujte, čo sa deje.

Ak niečo nefunguje, skúste niečo iné. Ak niečo funguje, skúste to zas. Tantra je cesta, ktorá je nekonečná a vždy plná prekvapení. A za tou cestou stojí vždy láska - láska k sebe a k druhým. A to je to, čo vás nakoniec dovedie k skutočnému uspokojeniu a šťastiu.

Napísať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *