Ako tantrická masáž môže prebudiť vašu sexuálnu energiu

Ako tantrická masáž môže prebudiť vašu sexuálnu energiu

Úvod do sveta tantrických masáží

Často sa mi stáva, že keď vyslovím slovo "tantra", ľudia úplne zmenia výraz. Predstavte si to, Lucia, matka jedného, bloggerka zo Slovenska, hovorí o tantri! Ale potom sa usmejem a hovorím im: "Vieš, tantra je omnoho viac než len sex." A difúzor v môjich rukách začne rovnako vibrovať, ako keby som strunila vinovú gitaru. Koniec koncov, tantra je taká nádherná hudba, ktorej melódia siaha hlboko do našich duší a otvára nám cestu k lepšiemu porozumeniu seba samých a našich sexuálnych potrieb.

Čo je tantrická masáž?

Tantrická masáž je spojením tradičných indických techník masáže a tantrických učení, ktoré datujú tisíce rokov do minulosti. Pracuje s ľudskou sexualitou na veľmi hlbokom a intímnom leveli. Ale teraz si možno hovoríte: „Čože? Masáž a sex v rovnakom kontexte, to znie trochu... divne, nemyslíte?" Priznávam, aj ja som mala zo začiatku podobné obavy. Ale vezmime to pekne poporiadku.

Preneste sa do Indie 5000 rokov pred n.l.

Tantra má korene v starovekej Indii, kde bola považovaná za základnú súčasť hinduizmu. Ale čo je to vlastne tantra? Tantra je systém, ktorý využíva sexuálnu energiu na duchovný rast. Je to skutočne fascinujúci svet plný múdrosti, techník a prístupov, ktoré dokážu otvoriť dvere k celkom novým obzorám. A aby som bola úplne presná, tantrická masáž nie je len o sexe. Je to o energii, ktorú sex vyvoláva a o tom, ako ju vedome používať pre dosiahnutie hlbších prvkov intímnosti a spokojnosti.

Ako funguje tantrická masáž?

Možno si predstavujete, že tantrická masáž zahŕňa nejaké mystické rituály so sviečkami a kadidlom. Ale v skutočnosti je to veľmi jednoduché. Poviem vám ako to ide: Pri tantrickej masáži sú všetky časti tela rovnako dôležité. Nie sú žiadne zóny, ktoré by boli tabu alebo vynechané. Celé telo sa stáva chrámom, ktorý je oslavovaný a cteneý. A to znamená, áno, aj intímne časti.

Prečo by ste mali vyskúšať tantrickú masáž?

Ako sa s tantra dostávame na dosah pohľadu do nášho vnútorného sveta, tak sa otvárajú nové prístupy k intímnosti a radosti. Koniec koncov, je to cesta za hlbšou mierou porozumenia nášho tela, našej sexuality a nášho súhlasu s tým, aby sme sa pohli na nové úrovne vnímania a potešenia. Na záver, všetci sa hodia v mútroch rytiny ako tantra. A nie je to zábavné? Stojí to za vyskúšanie. Stavte na to!

Moja skúsenosť s tantrickou masážou

A hovorila som vám, že s 40% pravdepodobnosťou vám poviem príbeh zo svojho života? Nuž, teraz je presne ten čas! Nie pred príliš dlhým časom som sa dotkla sveta tantrickej masáže. Moje obavy a počiatočné neistoty sa rýchlo rozplynuli pod rukami skúseného maséra, ktorý mi ukázal, ako môže byť niečo také jednoduché ako dotyk transformujúce. Ako matka a žena, ktorá na konci dňa často zistí, že sa zanevrela na svoje vlastné potreby a túžby, bola som ohromená tým, koľko môže priniesť vedomá práca so sexualitou. Nebolo to len o sexuálnom vzrušení. Bolo o ceste späť k sebe, k mojim potrebám, mojej ženskosti. Bolo to, ako keby som sa znovu objavila. Tak to je moja príbeh a dúfam, že vás inšpiroval k vlastnému skúmaniu tantrických masáží.

Napísať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *