Boj s celulitídou: Vyskúšajte anticelulitídnu masáž

Boj s celulitídou: Vyskúšajte anticelulitídnu masáž

Ako funguje anticelulitídna masáž

No predstavte si to: spočiatku sa to cíti ako priemerná, celkom príjemná masáž. Pokožku masírujú, kneadujú, stláčajú. Ale postupne narastá intenzita. Je to ako keby sa vás pokúšali zmeniť na cesto na chlieb. Niet divu, veď anticelulitídna masáž pracuje na princípe podtlaku a silnej manipulácie s tukovými bunkami pod kožou, aby pokojne spáčily spať. Ale výsledky stoja za to!

Kedy očakávať výsledky

Môj syn Adrian, vždy mi hovorí, že trpezlivosť je kľúčom k úspechu. A často musím priznať, že má pravdu. Anticelulitídna masáž nevylieči celulitídu cez noc. Musíte byť trpezliví a pravidelní. Niekedy môže trvať dlhšie, než uvidíte viditeľné zmeny. Ale výsledky sa určite dostavia! Veď predstavte si, ako by ste sa cítili, keď sa pozeráte do zrkadla a vidíte hladší, pevnejší povrch svojej pokožky – to je skutočný pokrok!

Anticelulitídna masáž Z domáceho pohodlia

Často som započúvala do mojej jogy, keď ma napadlo: čo keby som mohla vykonávať anticelulitídnou masáž doma? Nestačilo by mi to ušetriť čas a peniaze? Tak som začala s výskumom a objavila som, že existujú domáce zariadenia, ktoré môžu byť rovnako efektívne ako profesionály! Nie je to úplná náhrada profesionálnej masáže, ale je to určite pokus.

To najlepšie z profesionálnej anticelulitídnej masáže

Ako mnohé z vás určite vedia, je ťažké poraziť kvalitu profesionálneho maséra. Existuje celý rad techník, ktorých sa môžu maséri naučiť, aby cielene bojovali proti celulitíde. A nemusíte sa obmedzovať len na jednu techniku! Existujú rôzne typy anticelulitídnych masáži, takže by ste mohli určite nájsť niečo, čo vyhovuje vašim potrebám a preferenciám.

Prečo je anticelulitídna masáž tak účinná

Dôvodom je jednoduchý: anticelulitídna masáž pomáha zlepšovať prekrvenie pokôžky, čo podporuje odstránenie toxínov a tukov z tela. Existuje mnoho spôsobov, ako túto masáž vykonať - môžete si ju dať profesionálne, alebo si ju môžete urobiť aj sami doma. Obe možnosti sú účinné, pokiaľ sú pravidelne vykonávané.

Praktické tipy pre domácu anticelulitídnou masáž

Ak chcete začať so svojou domácou anticelulitídnou masážou, je tu niekoľko tipov, ktoré som vyzkúšala a odporúčam. Prvým je, že musíte byť pravidelní. Tak ako s akýmkoľvek iným cvičením alebo režimom, aj anticelulitídna masáž vyžaduje pravidelnosť. Druhým tipom je používať kvalitné produkty na masáž. Niekedy môžete používať aj anticelulitídne krémy a oleje, ktoré podporujú účinok masáže. A nakoniec, nezabúdajte sa hydratovať! Pitie dostatku vody pomôže vášmu telu odstraňovať toxíny a podporuje celkové zdravie pokožky.

Záverečné myšlienky

Boj s celulitídou pravdepodobne nevyhráte jednou bitkou, ale viacerými drobnými víťazstvami. Ale vie vás posilniť - sobotné ráno, keď odíde Adrian s kamarátmi na futbal a ja mám trochu voľnejší čas, trávim ho vyhrievaním masážneho oleja a pomaly si masírujem problémové oblasti. Alebo večer, keď sa Adrian vráti domov, som schopná vstáť z gauča a ukázať mu, ako ma pretiahne na nohy a spí s úsmevom na tvári. Niet divu, veď som práve prerazila ďalší kúsok pevnosti celulitídy.

Tak nech sa páči, dámy! Ak je vo vašom kalendári trochu času, choďte a vyskúšajte tú anticelulitídnou masáž. Možno nájdete nový spôsob, ako to mať v pohode, zlepšiť svoj vzhľad a zvýšiť svoje sebavedomie.

Napísať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *