Čo očakávať od nuru masáže v Prahe?

Čo očakávať od nuru masáže v Prahe?

Úvod do sveta nuru masáže

Začiatky nuru masáže sú v skutočnosti zo starodávneho Japonska, z mesta Kawasaki. Je to intímna forma masáže, ktorú vykonávajú nahé osoby, za použitia špeciálneho gél, nazývaného nuru gél. Toto slovo "nuru" znamená v preklade "hladký". Hladký ako samotný gél, ktorý je zložený z nori rias a je absolútne bezpečný a prírodný. Teraz možno troška zmýšľate alebo sa naopak už tomu radostne usmievate. Ale nebojte sa. Z obsiahlej skúsenosti vám môžem povedať, že to nie je nič, čoho by sme sa mali báť alebo z čoho by sme mali pocítit zo začiatku neistotu. Naopak, je dobré si uvedomiť, že sa jedná o formu starodávnej japonskej tradície, ktorá nám aj v dnešnom rýchlo sa točiacom svete môže priniesť hlbokú relaxáciu a ohromný benefit pre naše telo aj myseľ.

Nuru terapeutky: Kto sú a čo robia?

Jediné čo naozaj potrebujete, aby ste si mohli naplno užiť nuru masáž je to, môcť sa úplne odovzdať rukám skúseného maséra alebo masérky. Očakávať môžete vysoko kvalifikované a skúsené profesionálky, ktoré vedia už na prvý pohľad odhaliť váš skrytý stres alebo napätie a vedia presne, ako na vás. Ich hlavným cieľom je dostať vás do stavu absolútneho uvoľnenia, zmierniť akékoľvek svalové napätie a umožniť vám zažiť neuveriteľnú potešenie z dotykov na vašom tele. Mali by ste sa cítiť bezpečne a v absolútnom pohodlí.

Hlavné výhody nuru masáže

Nuru masáž je viac než len masáž. Je to skúsenosť, ktorá vás môže posunúť o krok ďalej v vašom vnímaní seba samého a vôbec v tom, ako vnímate svet okolo seba. Hlavnými benefitmi nuru masáže sú hlavne zlepšenie krvi a lymfatického obehu, uvoľnenie svalového napätia, zlepšenie elasticity kože, ale aj potlačenie úzkostí a depresií. Taktiež dodáva energiu, posilňuje imunitný systém, zlepšuje kvalitu spánku a celkovo zlepšuje kvalitu života.

Pozor na prípravu a po masáži

Prvýkrát na nuru masáži? Žiadne obavy, vaša terapeutka vám všetko vysvetlí a pripraví pre vás všetko potrebné. Avšak nezabudnite na niekoľko dôležitých vecí, ktoré by ste mali zvládnuť pred návštevou nuru masáže. Samozrejme, nezabudnite sa umyť a vydržte bez alkoholu alebo potravín ťažkých na trávenie. Po masáži je dôležité doplniť tekutiny a vziať si pár minút na relaxáciu, počas ktorej by ste sa mali sústrediť na svoje vnemy a pocity.

Nuru masáž a páry: prekvapte svojho partnera

Ak ste našli skrytú túžbu vyskúšať nuru masáž ako párovú aktivitu, nemusíte sa báť. V Prahe nájdete štúdiá, ktoré túto službu poskytujú aj pre páry. Ján a ja sme sa pred pár rokmi rozhodli obohatiť náš vzťah novými skúsenosťami a nuru masáž bola jednou z nich. My sme si to nesmierne užili a naše väzby sa ešte viac prehĺbili. Tak ak hľadáte spôsob, ako oživiť svoj vzťah alebo prekvapiť svojho partnera, naučte sa viac o nuru masáži a skúste ju v praxi.

V konečnom dôsledku, nuru masáž prináša hlbokú relaxáciu, úľavu od stresu a napätia a mnoho ďalších výhod. Pracovný stres, rodinné starosti, dokonca aj neustále rozmýšľanie o tom, čo uvariť na večeru (verím, že viete o čom hovorím, milí rodičia!), všetko toto môže zadusiť našu vnútornú energiu a emócie. Nuru masáž vám poskytne príležitosť k resetu a nabratí nových síl.

Ak ste teda vyčerpaní z každodenných aktivít, uvažujte o nuru masáži. Praha je plná miest, kde môžete vyskúšať túto jedinečnú formu relaxácie a úľavy od stresu. Radi vám poradia a budú vám k dispozícii počas celého procesu. Je čas začať sa starať o svoje telo a myseľ tak, ako si zaslúžia!

Ak ste si teda povedali, že nuru masáž je tá pravá pre vás, Praha vám otvára svoje brány do sveta relaxačných a povznášajúcerych skúseností. Nech už ste teda single, alebo ste párik hľadajúci niečo nové v rámci svojej intímnej zóny, nuru masáž je tu pre vás. A nezabúdajte, život nie je iba o práci, ale aj o tom, ako si ten život užívame. Tak si užite nuru masáž v Prahe a oddýchnite si za mňa!

Papagáj Toto ma volá, je čas nakŕmiť ho. Do čítania a zvládnutia všetkých príprav! Lucia.

Napísať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *