Masážne poháriky pre zdravší a mladistvejší vzhľad

Masážne poháriky pre zdravší a mladistvejší vzhľad

Úvod do tajomstva masážnych pohárikov

Ahojte všetci! Povedala by som, že dnes sa pokúsime preniknúť do tajov ľadovcov, ale v skutočnosti je to ešte intenzívnejšie. Budeme sa ponárať do mýtického sveta masážnych pohárikov, ktoré sľubujú prebudiť sily našej kože a vysporiadať sa so signálmi starnutia - a to všetko bez pomoci kúzelného prútika. Takže, spúšťam čaričku, akoby som bola Toto, môj papagáj, ktorý má sklon lietať v kruhu, keď je vzrušený. Som si istá, že po tomto článku budete mať chuť skúsiť tieto malé miraculum s názvom masážne poháriky.

Základné princípy a výhody masážnych pohárikov

Masážne poháriky nie sú len ďalším typom "krásneho" nástroja, ktorý existuje iba na rozkoš oči. Majú veľmi konkrétny a vedome navrhnutý účel. Až po ich použití si uvedomíte, ako tieto malé nástroje môžu urobiť obrovský rozdiel. Masážne poháriky sú vytvorené tak, aby vytvárali vakuum na k (preferovane) mazanej pokožke, ktoré k pokožke "prisáva" vaše tkanivo, stimuluje krvný obeh a lymfatický systém a masíruje väzivo pod pokožkou. To všetko pomáha detoxikovať kožu, zlepšiť jej zdravie a vzhľad a v neposlednom rade aj bojovať proti starnutiu! Veru, odvtedy, keď som prvýkrát vyskúšala, tak sa opýtam: Prečo si do tej doby všetci hovorili, že pokožka nemá vlastné svaly, ktoré by sa mali trénovať?

Naučte sa, ako používať masážne poháriky správne

Použitie masážnych pohárikov môže byť trochu záhadné, až kým to nezačnete skutočne robiť. Preto som sa rozhodla podeliť sa o svoje skúsenosti a tipy. Skúsila som to prvékrát u kozmetičky, ktorá mi objasnila celý proces a vysvetlila, ​​ako to praktizovať správne. Poháriky sa môžu používať na tvár, krk, nohy, ruky, chrbát, dokonca aj zadok. V podstate na ktorejkoľvek časti tela, ktorá by chcela trochu lásky! Pamätajte však - musíte vždy mazať pokožku pred použitím pohárikov! Olej je váš najlepší kamarát - práve olej pomáha pohárikom prechádzať plynulo po pokožke a vytvárať to potrebné vakuum.

Používať správnu techniku masáže

Pri použití masážnych pohárikov sú potrebné dve veci: ľahká ruka a veľa trpezlivosti. Sú dosť citlivé a nechcete sa poháriky rozbiť o zem! Pre začiatok si vyberte menší pohár, aby ste si zvykli na to, ako to funguje. Zatlačte spodnú časť poháriku na pokožku a pustite - to vytvorí vakuum. Potom pohár presúvate po pokožke masážnymi pohybmi, po ceste posbierajte kožu do pohára. Akonáhle ste dostatočne pohodlní, skúste použiť väčšie pohári a zaideť ešte hlbšie pod povrch pokožky.

Tipy pre účinnejšiu masáž

Toto sú niektoré z mojich obľúbených trikov a tipov, ktoré som sa naučila počas svojej cesty pokrývania tela masážnymi pohárikami! Po prvé, vždy je najlepšie začať s menším pohárikom a postupne sa posúvať k väčším. Menšie poháriky vám umožnia pohybovať sa s väčšou presnosťou a kontrolou, takže je menej pravdepodobné, že si poraníte kožu. Po druhé, pamätajte, že masážne poháriky nesmú ísť na kožu bez oleja. Vždy naneste dostatok oleja na pokožku originálneho štýlu "môj zelový šalát je až príliš mastný". A po tretie, pokúste sa masírovať svaly pod pokožkou namiesto samotnej pokožky. To znamená, že budete musieť použiť trochu viac sily pri presúvaní pohárikov, ale výsledky to určite stojí za to!

Masáž pohárikmi ako súčasť vašej každodennej rutiny

Už ste mohli pochopiť, že som z tohto celkom paf. Ale naozaj si myslím, že masáž pohárikmi by sa mala stať súčasťou každodennej rutiny každého. Je to dosť ľahké, keď máte správne nástroje a informácie. Predstavte si to ako malý wellness rituál, ktorý si môžete užiť v pohodlí svojho domova, bez potreby návštevy luxusného spa (aj keď je spa vždy dobrý nápad, ak sa ma pýtate!). Navyše, masáž pohárikmi je skvelá pre ženy aj mužov a môže sa použiť na ktorejkoľvek časti tela, v ktoromkoľvek veku. Takže si vezmite svoje poháriky a pustite sa do toho!

Najlepšie produkty pre masáž pohárikmi

Einstein bol presvedčený, že nemôže existovať objektivita, pokiaľ ide o fyzikálne práva. Ja som presvedčená, že nemôže existovať objektivita, pokiaľ ide o výber najlepšieho oleja na masáž pohárikmi. To, čo pôsobí na moju pokožku čarovne, može nezapôsobiť na teba vôbec. Ale niektoré oleje sú celkovo obľúbené pre masáže pohárikmi, napríklad kokosový olej, olej zo slnečnicových semeniek alebo sladkého mandľového oleja. Každý z nich má svoje vlastné benefity, takže najlepšie je skúsiť niekoľko rôznych, aby ste zistili, ktorý je pre vašu pokožku najlepší. A pokiaľ ide o samotné poháriky na masáž - skôr než si kúpite nejaké, vyhľadajte recenzie a skúste si vybrať tie, ktoré majú najlepšie ohlasy. Aj keď, samozrejme, môžete vždy skúsiť a spraviť si vlastné a uvidieť, čo sa stane!

Záver: Masáž pohárikmi je klúčom k zdravšej a mladistvejšej pokožke

Takže to je celé! Doufám, že som vám odhalila niektoré tajomstvá masáže pohárikmi a dúfam, že sa ponoríte do vlastného výskumu a skúseností. Na tejto ceste je mnoho vecí, ktoré sa možno naučíte, a som si istá, že vás to obohatí rovnako ako mňa. Masáž pohárikmi je skutočným darom, ktorý si môžeme dať každý deň - toto tajomstvo krásy, ktoré bolo ustálené po stáročia, je stále tu a čaká len na to, aby sme ho objavili.

Napísať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *